Erkek Sevgiliye Hediye

84,99₺ KARGO BEDAVA

Popüler Erkek Sevgiliye Hediye Önerisi

Fotoğraf baskılı gümüş renk metal kol düğmesi

Erkek için de bayan için de hediye yapmak yada almak çoğu zaman üstünde çalışılması gereken, inceden inceye düşünülen karar verilmesi gereken zor bir konudur. Hepimiz en güzel hediyeyi vermek için "Ne alınır ?" , "Ne yapabilirim ?" diye çok düşünürüz. Karar vermek hediye fikirleri arasından en güzelini seçmek her zaman kolay olmuyor.

İşte sizler için bir kaç öneri;

Erkek Sevgiliye Hediye

  • Siz de erkek sevgiliye hediye fikirleri arıyorsanız, sayfamız üstünde ve farklı kategorilerdeki hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz.
  • Tüm modellerimiz dışında yine de farklı hediyeler arıyorsanız şu linkten erkekler için hazırlanmış mücevherleri inceleyebilirsiniz.
  • Ayrıca "Erkeğe Ne Alınır?" diye düşünen pek çok kullanıcının ekşi sözlükteki fikirleri de ilginizi çekebilir. 

HediyeLove olarak öncelikle önerdiğimiz popüler seçenekler;

  1. Takım Elbise Yasa Smokin Giyen Bir Sevgiliniz Varsa Şıklığına Şıklık Katacak İsmini Yada İsim Baş Harflerini Erkek Kol Düğmelerine Bastırarak Hediye Edebilirsiniz : Erkek arkadaşınızı yada eşiniz özel günlerde yada iş toplantılarında, kol düğmeli gömlek giyiniyorsa ona özel olarak hazırlatabileceğiniz isimin baş harflerinin olduğu kol düğmelerini hediye edebilirsiniz. Siyah ve gümüş rengin şıklığı ile her siyah takım elbiseye ve smokine uyabilecek gömlek kol düğmeler erkek sevgiliye yada eşe verilen en çok tercih edilen hediye fikirlerindendir. Doğum günü yada evlilik yıldönümü gibi özel günlerde klas bir hediyelik seçeneğidir.
  2. Özellikle Pek Çok Erkeğin Yanından Ayırmadığı Çakmakları Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Yada İsim Yazılı Çakmak Olarak Hediye Edebilirsiniz : Çakmağını elinden düşürmeyen beyler için romantik bir fotoğraf baskılı çakmak tabii ki harika bir hediye fikridir. Çakmağını her eline alışında kendinizi ona hatırlatmak istiyorsanız birlikteliğinizin en romantik anlarından birini ölümsüzleştirdiğiniz fotoğrafınızı gönderin şık metal çakmak üstüne basarak hediyeliğinizi hazırlayalım. Çakmak üstüne dilerseniz kişiye özel olarak resim bastırabilir, dilerseniz yazı yazdırabilirsiniz. Tüm hediyelik kişiye özel çakmak fikirleri için hediye kategorisi altındaki çakmak bölümüne bakabilirsiniz.
  3. İkili Erkek Künyesi ve Kalpli Bayan Kolyesi Sevgili Hediye Seti Romantik ve Anlamlı Bir Hediye Fikridiri: Asker künyesi modelinde bir erkek kolyesi düşünün üstünde kalbini taşıyorum yazsın ve üstünde bir kalp şeklinde bölüm ve bu bölümden çıkarılmış kalp kolye bayan kolye olarak sizin boynunuzda ve üstünde kalbin benimle anlamında with me yazısı. Nasıl ? İkili set sevgili kolyesi kulağa hoş gelen son derce romantik ve sevgi dolu bir hediye seçeneği değil mi ! Hem ikili olarak kullanabilir, hem de birbirini tamamlayan aşık çiftler için çok anlamlı bir hediye fikridir.
  4. Esprili Bir Hediyelik Hem Sempatik Hem İlgi Çekici Olacaktır. The Boss, The Real Boss Yazılı Çift Tişörtü İyi Bir Fikir Olabilir: Sinemaya giderken, alışveriş merkezini gezerken yada okulda el ele göz göze yürürken ikinizin kombin olarak giydiği sevgili kombini tişörtler. Bu tişörtler gerçek patron kim sorusuna verdiği muzip cevapla, hem eğlenceli bir kıyafet hem de birbirini tamamlayan tasarımı ile birlikteliğinizi vurgulayan günlük hayatta da kullanabileceğiniz kullanışlı bir hediyeliktir. El ele ve aşkınızın haklı gururu ile mutlu birliktelikleri şık ve özel bir hediyelik kombin.
  5. Bir Erkeğin Belkide En Önemli Aksesuarlarından Kol Saatlerini De Unutmamak Gerekir. Çift Olarak Kullanabileceğiniz Klasik Siyah Erkek Bayan Sevgili Saatlerini Tıklayarak İnceleyebilirsiniz : Sevgili kombinlerinden bahsetmişken bir erkeğin en önemli aksesuarlarından olan saatler ile yapılmış bir kombini önermeden geçemeyiz. Günlük hayatında da kullanabileceği bir saati hediye edebilirken yine aynı modelin bayan için üretilen modelini kombin olarak satın alarak harika bir hediyelik seti oluşturabilirsiniz. Hem birlikte kullanabileceğiniz hem de erkek aksesuarı olarak en iyi hediyeliklerden olan kol saati kombini hem sevgiliniz (eşinizi) hem de sizi mutlu edecektir.

Sevgiliye Diğer Hediye Fikirleri


Yorum (0)
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü        İyi